Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br/>Akceptuję pliki cookies
 
 
 
 
Aktualności
 
Galeria

Zobacz Galerię &raquo;

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
W jaki sposób Pan/Pani wybrali nasz Dom?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [30-06-2022]: 267
Wizyt ogółem: 308486
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 4

wielkość tekstu A A A
 

Chris Botti

 
  • 06.09.171
  • 06.09.172
  • 06.09.173

Korzystając z faktu, że Chris Botti koncertował wczoraj na warszawskim Torwarze, a ja miałem przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, postanowiłem podzielić się wrażeniami z naszymi Mieszkańcami. 

Botti jest amerykańskim trębaczem smooth jazzowym, ale w Jego repertuaże jest także wiele lirycznych utworów takich jak Hallelujah, Emmanuel, Caruso, czy Nessun Dorma. Dzięki trąbce utwory te otrzymują niepowtarzalny charakter, a umiejętność gry Chrisa Botti należy do największych na świecie. Na uznanie zasługuje jednak nie tylko sam Trębacz, ale cały zespół, który razem  z Nim tworzy niesamowity spektakl. Na wyróżnienie zasługuje słynna skrzypaczka Caroline Campbell, czy perkusista Lee Pearson. Skrzypce w połączeniu z trąbką i fortepianem dają niesamowity efekt, a to co potrafi perkusista trzeba po prostu zobaczyć.

Nie mogłem przenieść się z Mieszkańcami na Torwar, ale postarałem się opisać to co przeżyłem na występie Chrisa Botti. Wydaje mnie się, że prawie wszystkim podobał się ten nasz mały koncert.

 

 
Autor:M.J.
 
 
 
 

Designed: logo ecms  [based on Quick.Cms]