Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br/>Akceptuję pliki cookies
 
 
 
 
Aktualności
 
Galeria

Zobacz Galerię &raquo;

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
W jaki sposób Pan/Pani wybrali nasz Dom?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [30-06-2022]: 229
Wizyt ogółem: 308448
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 3

wielkość tekstu A A A
 

Ogólnopolski Dzień Seniora

 
  • 14.11.182
  • 14.11.183
  • 14.11.184

Z okazji święta większości Mieszkańców Promyka porozmawialiśmy dzisiaj na temat ich wieku. Jak to mawiają pesela nie da się oszukać, ale można się czuć silnym w każdym wieku. Oczywiście warunkiem jest dobre zdrowie. Naszym podopiecznym często go brakuje, ale większość z nich pracuje nad nim czy to w gabinecie rehabilitayjnym, czy to na zajęciach terapeutycznych. Ich codzienna, czasem mozolna praca nad doskonaleniem samego siebie, przynosi nieraz tak duże postępy, że zadziwiają nie tylko nas, czy swoje rodziny, ale samych siebie.

Jako wzór osoby aktywnej w wieku senioralnym uznaliśmy Aleksandra Dobę, podróżnika - kajakarza, który trzykrotnie samotnie opłynął Atlantyk. Człowiek nadzwyczaj pogodny i pozytywny. 29 września 2017 roku pojawił się film "Happy Olo", który jest pogodną balladą o Olku Dobie. Bardzo ciekawy dokument przedstawiający drogę 67- letniego podróżnika.

W drugiej części posłuchaliśmy koncertu dla seniorów zorganizowanego na początku roku w Tomaszowie. Koncert zatytułowany "Trochę wspomnień z tamtych lat" przypomniał nam kilka znanych piosenek.

 
Autor:M.J.
 
 
 
 

Designed: logo ecms  [based on Quick.Cms]