Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br/>Akceptuję pliki cookies
 
 
 
 
Aktualności
 
Galeria

Zobacz Galerię &raquo;

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
W jaki sposób Pan/Pani wybrali nasz Dom?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [26-06-2022]: 29
Wizyt ogółem: 307100
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

wielkość tekstu A A A
 

Pobyt stały w prywatnym domu opieki

 

Jesteśmy domem spokojnej starości, w którym w sposób godny i w odpowiednich warunkach można spędzić jesień życia. W ramach stałego popytu w domu seniora zapewniamy pacjentom całodobową opiekę oraz miłą, rodzinną atmosferę, dzięki której można się u nas poczuć swobodnie. W naszym ośrodku jest miejsce dla wszystkich - dla osób zdrowych i mniej samodzielnych. Oferujemy pomoc m.in. osobom wymagającym opieki:

  • poszpitalnej,
  • pooperacyjnej,
  • rehabilitacyjnej,
  • paliatywnej,
  • wynikającej z demencji lub choroby Alzheimera.

Jeśli nie mogą Państwo sami zająć się bliską, lecz schorowaną osobą, a zależy Państwu na tym, aby była ona pod dobrą, specjalistyczną opieką, zapraszamy do nas.

Jak wyglądają dni w naszym domu seniora?

Rozkład dnia układamy w taki sposób, aby spełnić wszystkie związane z codziennym funkcjonowaniem potrzeby naszych mieszkańców. Jeśli jest taka konieczność, pomagamy im w rutynowych czynnościach takich jak ubranie się czy toaleta. Zarówno seniorzy, jak i osoby trafiające do nas z powodu niepełnosprawności czy chorób, są pod stałą opieką lekarską, pielęgniarską oraz dietetyczną. Według indywidualnych zaleceń przygotowujemy również dla nich posiłki. Ponadto organizujemy zajęcia terapeutyczne i rehabilitacyjne oraz zapewniamy rozrywkę w czasie wolnym. Każdy senior, wedle życzenia, może skorzystać także z opieki duchowej. Dążymy do tego, aby każda doba w naszym prywatnym domu seniora była pełna jak najlepszych wspomnień, dlatego z troską i uwagą towarzyszymy domownikom w ich codziennym życiu.

 
 
 
 

Designed: logo ecms  [based on Quick.Cms]