Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
 
 
Aktualności
 
Galeria

Zobacz Galerię &raquo;

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
W jaki sposób Pan/Pani wybrali nasz Dom?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [31-01-2023]: 119
Wizyt ogółem: 353505
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu A A A
 

Videokonferencja

 

W Promyku to już 4 tydzień kwarantanny. Jesteśmy tym już ogromnie zmęczeni i zaniepokojeni. Nie widzieliśmy swoich bliskich już prawie miesiąc, a zanosi się na to, że taka sytuacja potrwa następne tygodnie, a może miesiące. Zawsze można zadzwonić, ale to nie to samo co zobaczyć najbliższych. Dlatego też rozpoczęliśmy videokonferencję, nareszcie możemy zobaczyć dzieci, wnuki, swoich bliskich. Dzięki ci internecie (-:

Około 10.00 połączyliśmy się z naszą ukochaną Panią Agatką, która na co dzień organizuje nam wolny czas. Zajęcia na odległość? proszę bardzo, dzisiaj udowodniliśmy, że da się pracować zdalnie. Pani Agatka przygotowała nam mnóstwo zagadek i quizów, używając przy tym różnych rekwizytów, obrazków, dźwięków. Nawet pośpiewaliśmy na odległość. Najbardziej nas ucieszył fakt, że mogliśmy Ją zobaczyć i usłyszeć. Dziękujemy Agatko !!

Później obejrzeliśmy ujmujący film dokumentalny "Terra", o relacji ludzi z innymi żywymi stworzeniami oraz o coraz większej izolacji człowieka od natury. Film przedstawia bogactwo życia na naszej planecie: od prymitywnych porostów po bezkresne lasy, od małp z dżungli po tajemnicze zwierzęta sawanny, od prostych form życia po współczesnych ludzi. Obraz konfrontuje problematyczne relacje między ludźmi a naturą. Przedstawia ingerencję człowieka w środowisko oraz towarzyszącą temu hipokryzję, zachęcając do traktowania dzikiej przyrody z szacunkiem, na jaki zasługuje.

 
Autor:M.J.
 
 
 
 

Designed:   [based on Quick.Cms]