Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br/>Akceptuję pliki cookies
 
 
 
 
Aktualności
 
Galeria

Zobacz Galerię &raquo;

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
W jaki sposób Pan/Pani wybrali nasz Dom?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [17-08-2022]: 21
Wizyt ogółem: 317332
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

wielkość tekstu A A A
 

Johnny Cash

 
  • 31.01.182
  • 31.01.183
  • 31.01.184
  • 31.01.185

Jak wygląda życie "Gwiazdy Hollywood" ?

"Johnny Cash to ja" - film dokumentalny opowiadający o życiu słynnego amerykańskiego muzyka country, piosenkarz i aktor. Odznaczony Narodowym Medalem Sztuki. John Cash śpiewający barytonem, przy akompaniamencie gitary lub małego zespołu instrumentalnego nagrał setki ballad i piosenek, które na trwałe weszły do kanonu gatunku m.in.: "Cry,cry,cry", "Folsom Prison Blues"' "I Walk the Line", "Ring of Fire".

Życie naszego bohatera nie było jednak usłane różami. Rodzinie Cashów się nie przelewało, nawet dzieci musiały pracować, aby wyżywić domowników. :Pewnego dnia Johnny był świadkiem śmierci swojego brata, którego piła rozcieła niemal na pół. Jego ojciec powiedział wtedy - to powinieneś być ty. Johnny marzył o tym by pewnego dnia zostać sławnym piosenkarzem i pokazać ojcu swą wartość. Udało mu się to, chociaż po drodze popełnił pare błędów, uzależnił się od narkotyków i leków. Pierwsze małżeństwo się rozpadło i dopiero druga żona June Carter pomogła mu stanąć na nogi. Bardzo ciekawa biografia, wzbogacona wywiadami z naszym dzisiejszym bohaterem.

W drugiej części obejrzeliśmy dwa reportaże TVN: "Szczyt marzeń" i "Szczyt bohaterstwa" opowiadające o ostatnich wydarzeniach w Nanga Parbat. Bohaterem pierwszego odcinka jest zaginiony Tomasz Mackiewicz, a drugiego jeden z tych którzy uratowali Elisabeth Revol - Adam Bielecki. Wzruszające historie...

 

 
Autor:M.J.
 
 
 
 

Designed: logo ecms  [based on Quick.Cms]