Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
 
 
Aktualności
 
Galeria

Zobacz Galerię &raquo;

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
W jaki sposób Pan/Pani wybrali nasz Dom?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [01-02-2023]: 18
Wizyt ogółem: 353562
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

wielkość tekstu A A A
 

O Firmie

 

Prywatny dom opieki „Promyk” w Warszawie

Prowadzimy prywatny dom opieki dla osób starszych w Warszawie. "Promyk" powstał w 1999 roku, a w 2002 roku otrzymał statut Niepublicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego i został wpisany do rejestru Wojewody Mazowieckiego, jako placówka Służby Zdrowia – Nr Księgi Rejestrowej 8439. Obecnie w naszym prywatnym domu opieki dysponujemy miejscami dla 45 osób w różnym wieku i z różnymi jednostkami chorobowymi. Wiemy, że najważniejszy w pracy z osobami starszymi jest szacunek i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pragniemy, aby seniorzy odnaleźli w naszym ośrodku opieki swój drugi dom i czuli się tu swobodnie. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w placówce była serdeczna i rodzinna.

Dlaczego zasługujemy na zaufanie ze strony pacjentów i ich rodzin?

Posiadamy długoletnie doświadczenie i spełniamy wymagania zawarte w Ustawie o Opiece Medycznej:

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 30 sierpnia 2000 r, w sprawie rejestru Zakładów Opieki Zdrowotnej /Dz. U. Nr 74, poz. 864 z 2000r./ oraz art. 104 Kodeksu Postępowania Administracyjnego i Porozumienia Wojewody Mazowieckiego Centrum Zdrowia Publicznego w Warszawie z dnia 18. 03. 2002 r.

Działamy profesjonalnie, zatrudniamy wykwalifikowany personel – zawsze gotowy do prowadzenia leczenia zachowawczego i poszpitalnego. Gdy szpital po kilkudniowym leczeniu lub operacji wypisuje pacjenta do domu, my jesteśmy gotowi zapewnić mu dalszą, fachową opiekę.

Jako placówka medyczna wykonujemy usługi w zakresie opieki poszpitalnej, pooperacyjnej, paliatywnej, rehabilitacyjnej. Przyjmujemy również osoby z procesami miażdżycowymi, demencją i chorobą Alzheimera.

Zatroszczymy się o Twoich bliskich

Podczas codziennych obowiązków nie zawsze możemy poświęcić należytą uwagę osobom starszym będącym pod naszą opieką. Ze względu na zaawansowany wiek i choroby towarzyszące, często wymagają oni pomocy w normalnym funkcjonowaniu i niezbędnej rehabilitacji. Zdarza się, że przy natłoku codziennych spraw i przy braku czasu, pomimo najszczerszych chęci nie potrafimy zapewnić im właściwej opieki. Dlatego warto wówczas skorzystać z oferty pobytu dziennego, krótkotrwałego lub stałego w domu opieki dla seniorów „Promyk”. Powierzając nam bliską osobę nie musisz się o nią martwić, gwarantujemy, że zaopiekujemy się nią starannie i kompleksowo. Zapewniamy całodobową opiekę wraz z wyżywieniem oraz terapią zajęciową i ruchową.

Domowa atmosfera i doskonałe wyżywienie

Wiemy, że pobyt w domu seniora może być sporą zmianą i przeżyciem dla seniora. Dlatego staramy się, aby każdy z naszych podopiecznych czuł się u nas jak w domu, niezależnie jaką formę pobytu wybierze. Nasz personel z pełną troską, życzliwością i szacunkiem, dba o potrzeby seniorów, sprawiając, że czują się u nas bezpiecznie i komfortowo. Dostępne jest również wsparcie psychologiczne i duchowe. Podczas pobytu każdy może liczyć na codzienne ciepłe posiłki, uwzględniające zalecenia lekarza, ewentualne alergie i nietolerancje pokarmowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego domu opieki dla seniorów w Warszawie.

 
 
 
 

Designed:   [based on Quick.Cms]