Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • PL
  • (+48 22) 783 60 07
  • E-mail: biuro@domopieki-promyk.pl
 
 
 
 
Aktualności
 
Galeria

Zobacz Galerię &raquo;

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
W jaki sposób Pan/Pani wybrali nasz Dom?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [29-09-2020]: 128
Wizyt ogółem: 187493
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 3

wielkość tekstu A A A
 

O Firmie

 

UWAGA !       Nowy pakiet rehabilitacyjny:      6 tygodniowy pobyt w naszym ośrodku, gdzie wszystkie zabiegi rehabilitacyjne, pielęgnacyjne, opieka lekarska (badanie, recepty na seniora, refundowane pieluchomajtki, badania analityczne) są bezpłatne w ramach NFZ. Pacjent ponosi jedynie koszt pobytu i wyżywienia, który wynosi 120 zł/dziennie. Zapraszamy !

W tych trudnych czasach izolacji zapewniamy naszym Domownikom video-konferencję z Rodzinami i Bliskimi. Wznowiliśmy również odwiedziny - odbywają się w ogrodzie.

Drogi Kliencie,

Dom Opieki "Promyk" powstał w 1999 roku, a w 2002 roku otrzymał statut Niepublicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego i został wpisany do rejestru Wojewody Mazowieckiego, jako placówka Służby Zdrowia – Nr Księgi Rejestrowej 8439. Placówka przeznaczona jest dla 45 osób, w różnym wieku i z różnymi jednostkami chorobowymi.

Co nas odróżnia od innych placówek
i dlaczego warto nam zaufać?

  • Posiadamy długoletnie doświadczenie i spełniamy wymagania zawarte w Ustawie o Opiece Medycznej:
    Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 30 sierpnia 2000r, w sprawie rejestru Zakładów Opieki Zdrowotnej /Dz. U. Nr 74, poz. 864 z 2000r./ oraz art. 104 Kodeksu Postępowania Administracyjnego i Porozumienia Wojewody Mazowieckiego Centrum Zdrowia Publicznego w Warszawie z dnia 18.03.2002r.
  • Działamy profesjonalnie, zatrudniamy wykwalifikowany personel – zawsze gotowy do prowadzenia leczenia zachowawczego i poszpitalnego. Gdy szpital po kilkudniowym leczeniu lub operacji wypisuje pacjenta do domu, my jesteśmy gotowi zapewnić dalszą, fachową opiekę.
  • Jako placówka medyczna wykonujemy usługi w zakresie opieki poszpitalnej, pooperacyjnej, paliatywnej, rehabilitacyjnej. Przyjmujemy również osoby z procesami miażdżycowymi, demencją i chorobą Alzheimera.

Z pozdrowieniami,
Zespół Domu Opieki "Promyk"

 
 
 
 

Designed:   [based on Quick.Cms]