Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br/>Akceptuję pliki cookies
 
 
 
 
Aktualności
 
Galeria

Zobacz Galerię &raquo;

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
W jaki sposób Pan/Pani wybrali nasz Dom?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [06-10-2022]: 105
Wizyt ogółem: 328773
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu A A A
 

O Firmie

 
  • o firmie
  • o firmie2
  • o firmie3

Prywatny dom opieki w Halinowie

"Promyk" powstał w 1999 roku, a w 2002 roku otrzymał statut Niepublicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego i został wpisany do rejestru Wojewody Mazowieckiego, jako placówka Służby Zdrowia – Nr Księgi Rejestrowej 8439. Obecnie w naszym prywatnym domu opieki dysponujemy miejscami dla 45 osób w różnym wieku i z różnymi jednostkami chorobowymi. Wiemy, że najważniejszy w pracy z osobami starszymi jest szacunek i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pragniemy, aby seniorzy odnaleźli w naszym ośrodku opieki  swój drugi dom i czuli się tu swobodnie. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w placówce była serdeczna i rodzinna. 

Dlaczego zasługujemy na zaufanie ze strony pacjentów i ich rodzin?

Posiadamy długoletnie doświadczenie i spełniamy wymagania zawarte w Ustawie o Opiece Medycznej:

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 30 sierpnia 2000 r, w sprawie rejestru Zakładów Opieki Zdrowotnej /Dz. U. Nr 74, poz. 864 z 2000r./ oraz art. 104 Kodeksu Postępowania Administracyjnego i Porozumienia Wojewody Mazowieckiego Centrum Zdrowia Publicznego w Warszawie z dnia 18. 03. 2002 r.

Działamy profesjonalnie, zatrudniamy wykwalifikowany personel – zawsze gotowy do prowadzenia leczenia zachowawczego i poszpitalnego. Gdy szpital po kilkudniowym leczeniu lub operacji wypisuje pacjenta do domu, my jesteśmy gotowi zapewnić mu dalszą, fachową opiekę.

Jako placówka medyczna wykonujemy usługi w zakresie opieki poszpitalnej, pooperacyjnej, paliatywnej, rehabilitacyjnej. Przyjmujemy również osoby z procesami miażdżycowymi, demencją i chorobą Alzheimera.

 
 
 
 

Designed: logo ecms  [based on Quick.Cms]