Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br/>Akceptuję pliki cookies
 
 
 
 
Aktualności
 
Galeria

Zobacz Galerię &raquo;

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
W jaki sposób Pan/Pani wybrali nasz Dom?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [26-06-2022]: 25
Wizyt ogółem: 307096
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

wielkość tekstu A A A
 

Pobyt w dziennym domu seniora

 

Pobyt w dziennym domu seniora może być dobrym rozwiązaniem dla rodzin, które opiekują się starszą osobą, ale muszą także zająć się codziennymi obowiązkami, dlatego nie są w stanie przez cały czas towarzyszyć seniorowi. Jeśli bliska osoba nie wymaga całodobowej opieki, ale ma trudności w samodzielnym wypełnianiu zadań dnia codziennego, warto rozważyć opcję dziennego pobytu w domu spokojnej starości. Jeśli zaś starsza osoba mieszka samodzielnie i przez to czuje się odosobniona i samotna, wyrazem troski wobec niej może okazać się propozycja uczęszczania na organizowane przez nas zajęcia n. W ten sposób nasi seniorzy pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu dbają o swoje zdrowie fizyczne oraz mają okazję uczestniczyć w życiu społecznym przez nawiązywanie przyjaźni i realizację swoich zainteresowań.

Nasze zajęcia dla seniorów

Podczas kilku wspólnie spędzonych godzin staramy się umilić seniorom czas i odpowiednio ich aktywizować. Zapewniamy terapię i rehabilitację ruchową, dostoswaną do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Czas wolny organizujemy tak, aby każdy znalazł interesujące go formy rozrywki i wypoczynku. Spędzający czas w naszym ośrodku seniorzy mogą liczyć na:

  • specjalistyczną opiekę lekarską i pielęgniarską,
  • rehabilitację dostosowaną do indywidualnych potrzeb,
  • wyżywienie zgodne z wytycznymi rodziny lub dietetyka,
  • różne formy terapii zajęciowej,
  • miłe towarzystwo i życzliwą atmosferę.

Nasz dzienny dom seniora położony jest w malowniczej, uroczej okolicy. Wokół jest dużo terenów zielonych, dlatego w cieplejsze dni staramy się organizować naszym podopiecznym dużo zajęć na świeżym powietrzu, by mogli uzupełnić poziom witaminy D. W czasie wolnym zachęcamy ich do spacerowania. Z kolei w przypadku gorszej pogody organizujemy zajęcia wewnątrz dziennego domu seniora, podczas których nasi podopieczni również miło spędzają czas. Przez cały czas pobytu zapewniamy osobom starszym nie tylko miłe towarzystwo i rozrywkę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, co może okazać się szczególnie istotne w przypadku osób, które zmagają się z chorobami wieku starczego i mają problemy z pamięcią. Pozostawienie ich samych w domu na cały dzień może okazać się niezwykle ryzykowne dla nich oraz ich sąsiadów. Nasi opiekunowie dotrzymają im towarzystwa, zapewnią zajęcie i podadzą ciepły posiłek oraz leki w razie potrzeby.

 
 
 
 

Designed: logo ecms  [based on Quick.Cms]